<

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

Gelişimin ve değişimin kaçınılmaz olduğu küresel ekonomik yapıda, kısa sürede sektörde birçok konuda öncü olan şirketimiz bugün olduğu gibi gelecek hedeflerine de "en değerli varlığımız çalışanlarımızdır" düşüncesine olan inancımız İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

İşe alım süreçlerimizde "doğru işe doğru kişiyi seçmek ve yerleştirmek" amacı ile genel merkezimizin yanı sıra 19 bölge müdürlüğündeki işe alım uzmanlarımız hizmet vermektedir.

İşe başlaması planlanan kadrolarımız için "Sürat Kargo Akademi" tarafından düzenlenen işe alıştırma programlarımız ile işin daha sağlıklı ve verimli yapılması için ihtiyaç duyulan bilgi ve becerinin kazanılması sağlanmaktadır.

"Eğitim bir kültürdür" felsefesini benimseyen "Sürat Kargo Akademi", bu düşüncesi doğrultusunda sadece profesyonel eğitmenleri ile değil, "işinde uzman olan her çalışan eğitmen sorumluluğu üstlenmeli" düşüncesi ile eğitimlerin daha süratli gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Sektörün değişen hızlı yapısı içerisinde Sürat Kargo Ailesi bu değişime uyum sağlamak, öncülük etmek ve şirket hedeflerimize ulaşmak için "çalışanlarımızın kariyer hedeflerini en üst düzeyde dikkate alarak düşüncesi kariyer politikamıza yön veriyoruz.